Torkel
Tvåtakt, dubbelt så bra!
Ser inte ut så...
http://www.panoramas.dk/fullscreen3/f2_mars.html
http://www.panoramas.dk/fullscreen3/f2_mars.html
berggren_martin skrev:Förresten, mitt namn finns med på den där maskinen. Jag upp mig på en lista på Nasas hemsida som de skulle bränna ut på en liten miniskiva och montera in i roboten. Så om det kommer några marsipaner och hälsar på så vet man varför![]()
TomK skrev:Ha! Nu är du rökt...Det där var ju en "death list" för besökande aliens. Om några veckor kommer det ett tefat som landar hemma hos dig och de rövar bort dig för lite experiment med "anal probes"
![]()
Originalbilden finns här: http://marsrovers.jpl.nasa.gov/home/index.htmlNisse Järnet skrev:Men ORKA QT!Ingen som kan ta en dump?
Ok tack! Får kanske tanka hem QT ändå dåTorkel skrev:Originalbilden finns här: http://marsrovers.jpl.nasa.gov/home/index.html
Fast QTVR-filmerna är sanslösa, kika på Matterhorn, Mount Everest mfl! www.panoramas.dk
Förresten, hellre att de kommer från mars än ur anusTomK skrev:Ha! Nu är du rökt...Det där var ju en "death list" för besökande aliens. Om några veckor kommer det ett tefat som landar hemma hos dig och de rövar bort dig för lite experiment med "anal probes"
![]()
berggren_martin skrev:Förresten, hellre att de kommer från mars än ur anus![]()
Mavve skrev:Varför skulle de komma från ändtarmen?
Itacha75 skrev:Uranus.. ur anus... get it?![]()
Där har du fel serru. Det har fått en helt ny tillämpning i särskrivningssammanhangMavve skrev:Skämtet är dött sedan länge.
![]() |
MV Agusta fyller 80 år
I år firar italienska motor... |
![]() |
Rekordmånga nya personliga regskyltar
Under fjolåret godkände Tra... |
![]() |
PIERER Mobility: Back on Track– KTM AG:s omstruktureringsplan godkänd av fordringsägarna
Pressrelease, Wels, 25 Febr... |
![]() |
Hojmässa i Halmstad den 2-3 mars
De två första dagarna i mar... |
![]() |
Längre bakstänka för R 1300 GS
Det tyskbaserade företaget ... |
![]() |
Längre bakstänka för R 1300 GS
Svingarmslagringen, svingar... |
![]() |
Vi breddar tidningen ytterligare!
Björn Glansk från BigTwin o... |
![]() |
Vi breddar tidningen ytterligare!
Björn Glans från BigTwin oc... |
![]() |
Slut med fri mc-körning på Nürburgring Nordschleife
Motorcykelkörning på klassi... |
![]() |
Färre döda i vägtrafiken
Foto: Jacob Sjöman Trans... |