Eftersnack Sh-festen lör 1a dec!!

  • Thread starter Thread starter IronMike
  • Start date Start date
TACK för en superduperpangfenomealiskt kul kväll !!!!! :yoparty
Superkuligt att träffa alla glada,roliga,knäppa,galna,fulla,nyktrahärliga människor igen ! :)



IronMike: :tummenupp :tummenupp :tummenupp :tummenupp :tummenupp



På bilden som BadToy lagt upp försöker alla nog höra vinnare i lotteriet ! :tungan TUR att man vann en prenumeration på Bomber.......:rolleyes: ..........



Det var dåligt med ISBITAR bara...............:D



Det här gör vi om !!! :tummenupp
 
Tyvärr så hamnade vi i den långa kön utanför, men pepparkakor och glögg kompenserade den lite längre väntetiden :tummenupp

Annars var det otroligt mycket folk och väldigt många man kände igen, tyvärr hann jag inte ens prata med hälften av de jag ville prata med, hälften av de jag trots allt pratade med visste inte vem jag var och den sista fjärdedelen visste inte vad jag pratade om... :va
:fyllisar :hihi

Men det var kul som fan i alla fall! :banana
 
Det var asroligt, tack för en sjukt trevlig kväll! :tummenupp Trots vissa små missöden som ni redan är medvetna om så var det på det hela taget jävligt bra ordnat. Me happy! Nu ska jag ut och promenixa en tim. :)

Kakan

Du drog inte först, det gjorde nog jag och Goffe, haha... Stackaren jobbar idag så han ville hem och sova ngn tim iaf. :gnissla


Simon

Alla ser helt radiostyrda ut på den där bilden. *garvar*

Ja det har du ju rätt i :)
Kul å se dej igen och Goffe med....
 
Bra jobbat Mike..kanon trevligt va det och rolig stämning.:tummenupp

Den seniga köttbiten som personalen sa att man INTE skulle äta köpte jag och Jonny ..rätt god trots allt men inte prislappen på den :tungan
 
Får instämma med övriga. Riktigt kul att så många kom dit och hade trevligt. Tack och får hoppas det blir av igen på något bra sätt. Kanske tema "nyår" och alla måste klä upp lite =)
 
Får instämma med övriga. Riktigt kul att så många kom dit och hade trevligt. Tack och får hoppas det blir av igen på något bra sätt. Kanske tema "nyår" och alla måste klä upp lite =)

Instämmer med Miss Orchidee, inte en helt dum idé! Kan man göra det lika bra som igår, så är det värt att kluras lite på tycker jag. :)
 
Jepp, det var en trevlig tillställning!:tummenupp

Som vanligt var jag som ett helgon och satt med knäppta händer i ett hörn:gnissla

Jörgen...du blir bara stökigare och stökigare..hahahaha:D :D :D
 
Kul fest
härligt folk
skön stämning
bra musik

Det enda negativa som jag har att säga är att det tog alldeles för lång tid att få dricka i baren.
 
Kanonkväll!!! Riktigt kungligt fixat av Järnmicke!:tummenupp :tummenupp :tummenupp :tummenupp :tummenupp

Kul att få snacka lite skit, äta gott och svepa en kall :öl eller fem i likasinnade dårars sällskap.

Intressant att studera den gradvisa övergången mellan Jörgen/Jürgen i takt med ölintaget också....tror proportionerna var ca 40/60 när jag drog hemmåt.:D
 
Göteborgsgänget ligger på varandra i en hög här hemma hos Fia nu och vill passa på att tacka alla igår för en riktigt trevlig kväll.

Ja det finns inte så mycket att säga, det var helt enkelt väldigt trevligt och helt klart den mest uppskattade tillställningen hittills :).

Bra jobbat Micke :tummenupp.



ps. Jag lyckades aldrig ge dig någon öl eftersom du aldrig hade nån tom hand men jag försökte ju iaf! ds.
 
Nyheter
Nya Indian Pursuit Elite

Screenshot Indian Motorc...

Icons of British Originality

Åtta team från åtta länder ...

BMW presenterar R 12 G/S

BMW Motorrad har presentera...

Europeisk kampanj för säkrare motorcykelkörning

Den europeiska branschorgan...

BMW R 12 G/S

BMW Motorrad har presentera...

Sveriges vägar i allt bättre skick

Foto: Liza Simonsson Utv...

H-D Euro Festival i Port Grimaud 8-11 maj

Nu börjar det närma sig för...

Norrtälje Custom Bike Show

Förra året firade Twin Club...

Harley-Davidson Euro Festival närmar sig 

8–11 maj smäller det – tiot...

Sveriges vägar blir bättre

Foto: Samuel Unéus Utvec...

Back
Top