Jonathan
Guest
björn.e skrev:Har det någonsin gått bra för mig
Inte vet väl jag heller.
Det var därför jag frågade. Så nå ?
björn.e skrev:Har det någonsin gått bra för mig
Stålbrand skrev:Jag syftade faktiskt på båda parter och den nyansfulla parnignsdans som således ägde rum!
men men sånt man får ta om man är singel o kör hoj!
Jonathan skrev:Har du mindre tur stannar det vid en K50
björn.e skrev:Allt jag vill är ju bara att :a
Gottis skrev:Är väl mer än du får iaf
Björn ge dej inte nu jag måste ju ha någonstans att göra av tjejen i sommar så du får ligga i så kan dom ju sitta och sticka lr knyppla på tävlingarna så vi kan ladda i god ro
björn.e skrev:Nop nu var det inge kul längre folk börjar ju tro att detta är ett allvarligt samtal, vill inte förstöra mitt fina ryckte här inne
björn
Gottis skrev:Vilket rykte som den snabbaste sen magnus uggla i sängen
björn.e skrev:Jupp men jag hinner med 15000 slag per minut på den tiden Det är en jävla resa vill du prova
Jonathan skrev:Nä nu!
Määp skrev:Det var det jävligaste. Jag är rena skönhetsdrottningen så inga jäkla kassar här inte. Åtminstone inte på mig. Betalar du bara för tåget så..
Stålbrand skrev:inte viste jag att detta va en datingsida
men men som sagt, fler miniknuttar e väl adrig fel..
Grrrooov skrev:Han glömde porrtidningen och yoghurten på ryggen om man ska sjunka riktigt lågt men det behövs verkligen inte i detta fall
Grrrooov skrev:Det var en gång två föräldrar som ägnade sig åt lite sex. Sonen kom in i rummet mitt under akten och frågade vad dom höll på med.
-Jo, svarade dom. Vi gör små, små barn.
+Jaha, sonen nöjde sig med det och gick iväg.
Dagen efter så såg mor och far något väldigt konstigt. Sonen stod och juckade mot pappas avgassystem på motorcykeln.
-Vad gör du?! Utbrast pappan.
Sonen svarar lite lugnt...
+Jag gör små, små motorcyklar...
Määp skrev:Efter en massa smygläsande var det ju dags att bli medlem bland alla tokar, så här har ni mig!
rookie skrev:Välkommen hit...eller beklagar sorgen...eller nåt...
Määp skrev:Får nog bli en liten blandning, men tack.
rookie skrev:En del roliga människor, en del dåliga raggförsök? Förstår problemet...har det precis likadant...
Määp skrev:Misstänker komplimang här och tackar.
På något sjukt sätt är det bara himla gulligt..
Määp skrev:De flesta dåliga raggningsförsöken är ju dock rätt roliga. Men vi har det inte lätt, vi stackars små Malmöiter.. Tur vi har varandra.
quicKer skrev:Malmö forever.
Määp skrev:De flesta dåliga raggningsförsöken är ju dock rätt roliga. Men vi har det inte lätt, vi stackars små Malmöiter.. Tur vi har varandra.
2025 års Ducati Riding Academy
Registreringen för 2025 års... |
|
Uppdaterad KTM 790 Duke
KTM 790 DUKE, även kallad ”... |
|
Vinn vårt testvinnande mc-lås!
Genom att svara på några fr... |
|
MC-Mässan flyttar till Elmia i Jönköping 2026
Den etablerade MC-Mässan ta... |
|
Anmälan till 2025 års Ducati Riding Academy öppen
Registreringen för 2025 års... |
|
VM-kval i isracing i Sverige 1 februari
2024,fim,isg,ice speedway,i... |
|
Färre döda i vägtrafiken
Foto: Jacob Sjöman Tran... |
|
Generationsskifte hos KTM: Stefan Pierer lämnar över ledningen till Co-CEO Gottfried Neumeister
Pressmeddelande, Mattighofe... |
|
GOTLAND RING BIKE WEEK 2025!
Foton: Michael Grundell ... |
|
Brembo och Michelin i samarbete – för säkerhets skull
Däckjätten Michelin och bro... |