Vad hände? Glömde du stänga väskan?![]()
![]()
tiden från du för in den tills du avfyrar![]()
hahaha den va bra![]()
![]()
JKay skrev:5. Tid:
Samling från 08.30 (inkl. frukost och tankning!!) avfärd 09.30 lördagen den 18:e April SHARP!!!
bunde tyckte inte det var skoj för han förstod inte det![]()
bunde tyckte inte det var skoj för han förstod inte det![]()
Det är inget racingtempo i någon grupp, så det är ingen fara. Och du blir inte lynchad om du sagt du ska komma men uteblirSå det som finns att välja mellan är snabb, snabbare och snabbast ?
Om man skulle skriva upp sig på listan nu, men sen råka ut för jobb eller andra dumheter och avbokar, blir man lynchad då ?
Kanske får bosätta mig i Skåneland. Jag tänkte fara dit i slutet av April för att lära mig att bromsa och svänga.
Om man är utomsoknes, är det ok att komma ~ 9-ish så man hinner vakna lite mer innan man börjar köra ?
1. Nä, mellan och mellan och mellan i olika skepnader.1. Så det som finns att välja mellan är snabb, snabbare och snabbast ?
2. Om man skulle skriva upp sig på listan nu, men sen råka ut för jobb eller andra dumheter och avbokar, blir man lynchad då ?
3. Kanske får bosätta mig i Skåneland. Jag tänkte fara dit i slutet av April för att lära mig att bromsa och svänga.
4. Om man är utomsoknes, är det ok att komma ~ 9-ish så man hinner vakna lite mer innan man börjar köra ?
Jag vet nog varför du vill ligga där bakom och spana din gottegris.får väll skriva upp mej. nån ska ju ligga bakom mavve o bröla satan![]()
1. JKay - Reisleiter
2. Maverick_ou812 - (Ordf MCK Vilse) med Tingeling där bak
.
.
.
60. chukatibowa
Vad har du NU hittat på då?Klart man ska med, om inte vänstra bromsskivan fram blev skev igår när hojen trilla av mclyften...... Har inte orkat kolla, reste den bara upp & konstatera repor här och där sen gick jag i princip in. Orkar inte ta det just nu![]()
Gott... Då e de Busa som gäller?!
Ja, kanske, om allt går enligt mina planer...(men det vet man ju aldrig!) ska bli kul i vilket fall som helst!![]()
Det är inget racingtempo i någon grupp, så det är ingen fara. Och du blir inte lynchad om du sagt du ska komma men uteblir![]()
Var kommer du ifrån?
Jag vet nog varför du vill ligga där bakom och spana din gottegris.
Vad har du NU hittat på då?
![]() |
Längre bakstänka för R 1300 GS
Det tyskbaserade företaget ... |
![]() |
Längre bakstänka för R 1300 GS
Svingarmslagringen, svingar... |
![]() |
Vi breddar tidningen ytterligare!
Björn Glansk från BigTwin o... |
![]() |
Vi breddar tidningen ytterligare!
Björn Glans från BigTwin oc... |
![]() |
Slut med fri mc-körning på Nürburgring Nordschleife
Motorcykelkörning på klassi... |
![]() |
Färre döda i vägtrafiken
Foto: Jacob Sjöman Trans... |
![]() |
Ökat antal körkortsåterkallelser
Foto: Liza Simonsson Und... |
![]() |
CFMOTO dag 2, Gymkhana, Gokartbana och Portimao!
Idag har vi äntligen fått s... |
![]() |
BMW Motorrad slår nytt försäljningsrekord
Efter att ha sålt 210 408 m... |
![]() |
Honda Gold Wing fyller 50 år
Sedan 1975 har Honda Gold W... |