Problem med .lnk

Lurch

Partiellt rupturerad
Gick med
6 Mar 2003
Ort
Hemmavid
Hoj
Suzuki GSX-R 750
Eftersom Datasnack-tråden inte syns bland "senaste trådarna" på första sidan (och jag har panik) så postar jag även här. Have oversight.

Tjena.

Min dator har bestämt sig för att sluta förstå vad en .lnk-fil är. Vilket program skall assicieras med dessa filer? Det handlar alltså om genvägar. Om jag startar tex mediaspelaren via en genväg så kommer ett meddelande att datorn inte vet vilket program som skall användas. Om jag då accosierar till mediaspelaren så associeras alla genvägar till mediaspelaren... Nån som varit med om detta?
 

John

:rofl
Gick med
6 Mar 2003
Ort
Västerås
Hoj
FZR 1000T -91
Coolt. Så då har du massa genvägar till mediaplayern. Soft. Då lär det ju inte vara några problem att få igång den, i alla fall....altid något. :banana

Seriös. Det enda som hjälper för att reparera Windows är ominstallarion. Med föreliggande formatering.
 
Nyheter
CFMOTO dag 2, Gymkhana, Gokartbana och Portimao!

Idag har vi äntligen fått s...

BMW Motorrad slår nytt försäljningsrekord

Efter att ha sålt 210 408 m...

Honda Gold Wing fyller 50 år

Sedan 1975 har Honda Gold W...

CFMOTO 800MT-X

Idag har vi nöjet att få sm...

Offroad med CFMOTO 800MT-X

Idag har vi fått bekanta os...

Bike på CFMOTO världslansering!

675SR-R Bike är på plats...

Nya Ducati XDiavel V4: Sporttouring på italienska

Ny design, ny motor och bät...

MP-Mässan lockade 55.000 besökare!

Hela 55.000 besökte finska ...

Ökat antal körkortsåterkallelser

Foto: Jacob Sjöman Under...

Gold Wing fyller 50 år

Sedan 1975 har Honda Gold W...

Top