McB skrev:Jag hade mycket bättre topic. Vem fan fattar "uhm..."?
Swedie skrev:De här med att visa att man är slö är ju rättså jobbigt. Ska bli en forumregel att "Finns en annan tråd med samma skämt/bild etc, rapportera till moderator eller låt bli att kommentera i ena tråden. Det hjälper ingen att skriva en länk till en annan tråd."
hursomhelst. Det blir en fler pga hur bilden klyvs.. men . rent faktamässigt är det ju svårt att förklara.
McB skrev:Jag hade mycket bättre topic. Vem fan fattar "uhm..."?
maverick_750rr skrev:Disclaimer: ovanstående inlägg kan innehålla sarkasm, ironi eller förvridna personangrepp. Om Ni känner Er förolämpade, frågande eller förnärmade av inlägget i fråga så är syftet uppnått.
750RR![]()
Silwer skrev:Mycket rätt, hur lång tid tar det att hitta på ett namn på topicen som kan tänkas ha nåt med innehållet att göra?
McB skrev:Man kan aldrig vara tillräckligt tydlig.![]()
Snyggt gjort. Det ser ut som att många av gubbarna förlorar någonting vid bytet. Någon får bara ett halvt huvud, någon annan får väldigt tunna fötter, någon blir betydligt kortare osv.McB skrev:Kika på bilden, räkna gubbarna, vänta tills bilden har ändrats och räkna sedan igen. Vad händer?
![]() |
Hojmässa i Halmstad den 2-3 mars
De två första dagarna i mar... |
![]() |
Längre bakstänka för R 1300 GS
Det tyskbaserade företaget ... |
![]() |
Längre bakstänka för R 1300 GS
Svingarmslagringen, svingar... |
![]() |
Vi breddar tidningen ytterligare!
Björn Glansk från BigTwin o... |
![]() |
Vi breddar tidningen ytterligare!
Björn Glans från BigTwin oc... |
![]() |
Slut med fri mc-körning på Nürburgring Nordschleife
Motorcykelkörning på klassi... |
![]() |
Färre döda i vägtrafiken
Foto: Jacob Sjöman Trans... |
![]() |
Ökat antal körkortsåterkallelser
Foto: Liza Simonsson Und... |
![]() |
CFMOTO dag 2, Gymkhana, Gokartbana och Portimao!
Idag har vi äntligen fått s... |
![]() |
BMW Motorrad slår nytt försäljningsrekord
Efter att ha sålt 210 408 m... |