Någon annan auktoriserad Suzukiverkstad finns inte i Göteborg, tyvärr. Men jag servade min hoj hos dem för någon månad sedan och jag har inget att klaga på. Trevligt och professionellt bemötande.
Men om det är en 98:a du har så finns det ju ingen garanti kvar på den ändå, så då kan du ju serva den var som helst? RN ute i Partille ska vara bra, enligt tråden jag tipsade om.
På det stället du servade hojen så blåste de en kund med Biltema skruvar och brickor som inte ens skulle vara med.
Superbike tar fortfarande emot Sukka ... Men var ute i god tid då det är lång väntetid i verkstaden.
På Superbike så satt bobbinerna kvar i svingen när jag kom hem från en service på min förra hojAlla kan nog göra misstag.
![]() |
Försäljningsrekord för BMW Motorrad
Efter att ha sålt 210 408 m... |
![]() |
BMW R 18-modeller uppdateras
Screenshot BMW R 18 och ... |
![]() |
Fiffiga touringprylar
Det tyska företaget Wunderl... |
![]() |
MV Agusta kör vidare på egen hand
MV Agusta har bekräftat att... |
![]() |
MV Agusta återtar full kontroll
MV Agusta har bekräftat att... |
![]() |
2025 års Ducati Riding Academy
Registreringen för 2025 års... |
![]() |
Uppdaterad KTM 790 Duke
KTM 790 DUKE, även kallad ”... |
![]() |
Vinn vårt testvinnande mc-lås!
Genom att svara på några fr... |
![]() |
MC-Mässan flyttar till Elmia i Jönköping 2026
Den etablerade MC-Mässan ta... |
![]() |
Anmälan till 2025 års Ducati Riding Academy öppen
Registreringen för 2025 års... |