Så ni kom fram till att Katten är alltid snygg
Plåtis är alltid saknad.
Vad har dom hört?
Ingen vill ha kewk.
Det längsta någon kommit är hångel. Va fan!!
Björnar flyger flygplan.
![]()
Folk kanske nyttjar illegala substanser här i tråden.![]()
Mmmmm... :rolleyes
Säg till den dan då lagliga substanser börjar nyttjas. Då kan jag höja på ögonbrynen.![]()
Förlåt. Rille är nyrakad.![]()
Mmmmm... :rolleyes
Säg till den dan då lagliga substanser börjar nyttjas. Då kan jag höja på ögonbrynen.![]()
De var bra att du notera de allra viktigaste![]()
Rakade du dig ändå?! Nu blir kommunen knäckt. Du har nog kloggat igen avloppet hela vägen till Öresund nu.![]()
Höll ju på o missa det :O
Det hade ju varit förfärligt![]()
Haha jo jag fick ju ta fram ansiktet för att se om jag såg ut som vanligt. Jag är ju lite rädd för att de blir avloppsrengöring här alltså. =)
Måste köpa en trimmer, glömmer alltid det.
Det är därför ingen får :ligga?![]()
Ja fruktansvärt. Hela mitt liv hade raserat. Men nu är jag len om hakan så nu han vi äta popcorn/hångla och äta dubbelnougat.
Ha ha, alla får nog ligga, men ensamma i ett rus av en misslyckad afton och ett könsumgänge på dekis.![]()
Usch, stackars människa. Eller ja han får skylla sig själv. Jag ska raka mig oftare nu kom jag påFör en massa år sedan var det en kompis som skulle visa sig på styva linan på fyllan och spruta eld. Han inmundigade en stor klunk bensin (som givetvis rann runt i skägget på honom). När han sedan satte eld på anrättningen försvann han i ett stort eldklot. Han kastade sig ner i en sandhög och gned runt skallbasen i den som en rabiessmittad byracka. När man väl dök upp igen var han rent svart i huet, och han hade bara små öar av skägg kvar och ena ögonbrynet var totalt förintat.
Ja de har du rätt i. De finns däremot andra saker folk inte gör här...Dubbelnougaten är jag med på, men hångla är det tillräckligt av i denna tråden.
För den delen luktar jag tant och det är inte säkert du klarar det![]()
Jag tror att vissa hänger upp och ner.....
Ja fruktansvärt. Hela mitt liv hade raserat. Men nu är jag len om hakan så nu han vi äta popcorn/hångla och äta dubbelnougat.
![]() |
Nya SCORPION MX32 MID SOFT från Pirelli
Pirelli har presenterat SCO... |
![]() |
Indian Motorcycle i samarbete med Rikard Gustafsson
Foto: Joachim Cruus Inf... |
Dags för äventyrlig motorcykelmässa
Kommande helg, den 8-9 mars... |
|
![]() |
Pirelli lanserar Diablo Powercrusier
All Rights Reserved Pire... |
![]() |
Fiffig räddaren i nöden från X-Grip!
Ett avbrutet broms- eller k... |
Snart dags för Adventure Motorcycle Expo
Den 8-9 mars arrangeras Adv... |
|
![]() |
MV Agusta firar 80 år
I år firar italienska motor... |
![]() |
MV Agusta fyller 80 år
I år firar italienska motor... |
![]() |
Rekordmånga nya personliga regskyltar
Under fjolåret godkände Tra... |
![]() |
PIERER Mobility: Back on Track– KTM AG:s omstruktureringsplan godkänd av fordringsägarna
Pressrelease, Wels, 25 Febr... |