Ända tills hon våldtar dig med sin klitorisIdealet för mig är nog något hitåt:
![]()
Nån som har ambitioner, vältränad och snygg.
ÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅ mys![]()
![]()
![]()
![]()
Ända tills hon våldtar dig med sin klitorisIdealet för mig är nog något hitåt:
![]()
Nån som har ambitioner, vältränad och snygg.
ÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅ mys![]()
![]()
![]()
![]()
Japp, säker![]()
Hmm...om jag vet att det är en flicka/dam/tjej, och säger att hon ser bra ut, vad har jag då för sexuell läggning enl.dig?
Du lyckas bara göra narr av dig själv med den frågan, men det är i stil med många av dina kommentarer här.![]()
![]()
Ni har säkert sett dem förut men coola hojar och söta tjejer är perfekt kombination för mig åtminstone.![]()
Enligt uppgift abvänder "Davida" inte proffsmodeller.Sjukt snygg MotoGuzzi, och tjejen på var också söt, men dom hade väl kunnat leta fram en Davidakruka i hennes storlek och inte en XXL
Jag skulle bara vara säker på att det är en hona om jag själv hade varit där och sniffat, med tanke på hennes utseende. Men visst, kan du avgöra hennes kvinnliga sida utan att ha gjort en närmare inspektion så får du ha din sexuella läggning för dig själv.
Annars tyckte jag att det var lite skoj att du tände på transor, men jag dömer ingen för det finns värre saker att ägna sig åt![]()
Du visar din okunnighet igen, jag vet att det är en tjej och jag tänder inte på transor.
Lämnar diskussionen nu, det går inte att diskutera med nån som bara är ute efter att provocera som du så ofta är i dina inlägg.
Bidra med en bild istället och visa din smak![]()
katherine-heigl-anatomia-de-grey.jpg
Emma Pernald, Prins Carl Philips ex
"CP" måste ju ha voltat med sin Porsche och slagit i huvudet när han dumpade henne. Hon är ju nåt så grymt het och snygg, samtidigt som hon är söt, (ser smart ut) och är en normal tjej.
hade en 3vlig bild på Catherine Bell...![]()
![]()
..och så dåligt PS-jobb att dom borde skämmas.![]()
![]() |
MV Agusta kör vidare på egen hand
MV Agusta har bekräftat att... |
![]() |
MV Agusta återtar full kontroll
MV Agusta har bekräftat att... |
![]() |
2025 års Ducati Riding Academy
Registreringen för 2025 års... |
![]() |
Uppdaterad KTM 790 Duke
KTM 790 DUKE, även kallad ”... |
![]() |
Vinn vårt testvinnande mc-lås!
Genom att svara på några fr... |
![]() |
MC-Mässan flyttar till Elmia i Jönköping 2026
Den etablerade MC-Mässan ta... |
![]() |
Anmälan till 2025 års Ducati Riding Academy öppen
Registreringen för 2025 års... |
VM-kval i isracing i Sverige 1 februari
2024,fim,isg,ice speedway,i... |
|
Färre döda i vägtrafiken
Foto: Jacob Sjöman Tran... |
|
![]() |
Generationsskifte hos KTM: Stefan Pierer lämnar över ledningen till Co-CEO Gottfried Neumeister
Pressmeddelande, Mattighofe... |