Här kommer ett par bilder. Satte dit alubultarna jag beställt från KRK. Hade tyvärr inte mina verktyg hemma så jag kunde inte få dit Avia Composit kolfajber speglarna, det får bli i nästa vecka. Då ska även resten av bultkittet på
Topguntailen sitter där den ska (även om min miniskylt sitter monterad lite provisorisk med buntband (eh...mm...jag är en söndags-amatör-mekare).
Fälgarna är pulverlackade och klara. Visserligen ville jag haft dem guld på ekrarna och ytterlisten svart men det var tydligen lite problem att kombinera två färger vid pulverlack på den verkstaden.
Passagerarpinnarna är anpassade efter highmountsystemet.
Guldkedjan sitter nu äntligen där den ska.
Skäms lite över min clipon, jag har en barend i kolfiber imitation men det sitter en jela bult avdragen inne i skruvhålet som jag måste fundera ut hur jag ska få bort så att jag kan sätta på barenden.
Tja, det är väl allt jag kommer på att säga om bilderna.
Edit: Ja, jag borde kanske ha tvättat hojen innan jag tog bilderna men det var så fint väder att jag inte kunde låta bli ^^