RSV_R skrev:Du gör den själv! Bara att ta fram sågen och kapa fenorna... Jag kapade mina och satt skylten på underlailen bakom den lilla bullen. Satt sidoblinkers från bil på sidorna av under kåpan.
En liten halv dålig bild...
Liten skylt har jag.. en alá bil skylt fast jätteliten som man sätter långt in.. syns rätt bra bakifrån faktiskt... men det är blinkarna jag inte vet vad jag ska göra av... den där lilla bullen vi pratar om finns inte på min "vanliga" Mille från -99
Jag funderar på att göra ett litet stag som man kan sätta i "packväsk-plupparna" o sen sätta blinkarna i dem...
Slutar tidigt idag så det blir lite skruva efter jobbet..
Men man får inte missa studentröjet på stan sen.... finns det nått bättre än att sitta på en uteservering o dricka pilsner o samtidigt vila ögonen på ett par hundra sexiga helvita studenskor i alldeles för korta kjolar..
![Tuttar :tuttar :tuttar](/img/smilies/nya/boobies.gif)
![HIHI :hihi :hihi](/img/smilies/hihi.gif)