team toker
Gudomlig sporthojare
det enda bra med es´n är at org delarna finns
En homage till CBR900RR-R?Någon borde i alla fall kontakta honom, och fråga varför han perforerade framskärmen?![]()
Någon borde i alla fall kontakta honom, och fråga varför han perforerade framskärmen?
Som jag sagt innan, någon borde ta ifrån honom hunden och bryta av käppen så han inte kommer ut i garaget mer.Någon borde i alla fall kontakta honom, och fråga varför han perforerade framskärmen?![]()
Hade samma problem med min DT50För att inte få luftkudde under framskärmen.
Över 300 lyfter det direCkt.
Alla vet det.![]()
Cool hoj, men för en halv mille hade jag nog hellre slagit till på 1299 Superleggeran som dyker upp om man scrollar ner.
Nej jag skulle inte lägga dom pengarna på en hoj men det är kul att se att dom iallafall byter ägare iblandCool hoj, men för en halv mille hade jag nog hellre slagit till på 1299 Superleggeran som dyker upp om man scrollar ner.
Häftig bit av historia, men mycket hoj för pengarna är det ju inte direkt. Hondas V4 verkar aldrig ha varit någon riktigt vass hoj, om man lyssnar på dom som körde dem när det begav sig. De är lite coola, kanske speciellt pga de stora namnen som satte dem på prispallen. Men varför de egentligen kostar så mycket mer pengar idag än de samtida är något av ett mysterium när man tänker efter.
Säljer pga tidsbrist? Tar det tid att inte röra eller köra en hoj? ? Kräver helt klart en köpare med för mkt pengar.
Det där är originalframskärmen, tro det eller ej.Ska man kalla nåt utställningsskick kanske blinkers fram inte ska hänga i sladden och en icke original framskärm sitta på men ja vet inteHojen ser ju fin ut annars men sånt drar ner ett första intryck när man dundrar på med utställningskick
Där ser man vad illa man minns var det så illa att det var wannabekolfiberplast hade för mig den var samma blå som vid r-logganDet där är originalframskärmen, tro det eller ej.
Edit: Vad gäller RC45-an har Micke Persbrandt ägt den. Bara där ökar värdet!
Tänkte också på det....tidsbrist.Säljer pga tidsbrist? Tar det tid att inte röra eller köra en hoj? ? Kräver helt klart en köpare med för mkt pengar.
Säljer pga tidsbrist? Tar det tid att inte röra eller köra en hoj? ? Kräver helt klart en köpare med för mkt pengar.
Onekligen, men ATV har alltid lockat tatuerade ställningsbyggare utan hojkort, men med fast jobb som möjliggör ett kreditköp.Fanimej svettig prissättning för en 2008.
Onekligen, men ATV har alltid lockat tatuerade ställningsbyggare utan hojkort, men med fast jobb som möjliggör ett kreditköp.
Alltså polacker? ?
Nej mer en tanig Liam ( Tidigare Ronny ) med tanktop och crosshjälm, som vill "köra hoj" men bara har B kort, snart iaf.
Köps i Augusti och säljs några månader senare med gigantisk förlust, -Äh den är ju på kredit! Är han servicemontör så kanske det åker på en sänkningssats och breddad bakaxel också.
![]() |
MV Agusta kör vidare på egen hand
MV Agusta har bekräftat att... |
![]() |
MV Agusta återtar full kontroll
MV Agusta har bekräftat att... |
![]() |
2025 års Ducati Riding Academy
Registreringen för 2025 års... |
![]() |
Uppdaterad KTM 790 Duke
KTM 790 DUKE, även kallad ”... |
![]() |
Vinn vårt testvinnande mc-lås!
Genom att svara på några fr... |
![]() |
MC-Mässan flyttar till Elmia i Jönköping 2026
Den etablerade MC-Mässan ta... |
![]() |
Anmälan till 2025 års Ducati Riding Academy öppen
Registreringen för 2025 års... |
VM-kval i isracing i Sverige 1 februari
2024,fim,isg,ice speedway,i... |
|
Färre döda i vägtrafiken
Foto: Jacob Sjöman Tran... |
|
![]() |
Generationsskifte hos KTM: Stefan Pierer lämnar över ledningen till Co-CEO Gottfried Neumeister
Pressmeddelande, Mattighofe... |