"Sexigt sött eller slampstämpel?"

Jösses. :rolleyes:
Förutsätt att skickar du en bild räkna med att den kommer finnas på Internet resten av ditt liv. Det trodde jag alla förstod.

Uppskattat ja visst det är väl trevlig.
Att komma förbi och vara sexig istället är mycket trevligare än någon bild.
 
Är väl lite som reklamblad från Ö&B eller nått.. Den som letar efter något billigt kommer nappa direkt :fakta
 
Och VILKA var det som "sabbade" tråden då? :arsele :gnissla
Ni kan väl i fortsättningen pm:a era "påhopp/tjafs" til varandra så slipper vi andra ta del av det. Tack.

:(
Ibland får man göra nedriga saker för att upprätthålla ordningen, alla attacker mot bimbofiering är inte vackra - men ack så nödvändiga!

/GG
 
Och VILKA var det som "sabbade" tråden då? :arsele :gnissla
Ni kan väl i fortsättningen pm:a era "påhopp/tjafs" til varandra så slipper vi andra ta del av det. Tack.

vad var tanken med tråden?

att ni likt snillen spekulerar, kommer fram till någonting vettigt som världen kan ta del av eller snarare att bara starta en tråd utan större syfte än allmänt snicksnack? du tror inte heller att ämnet i sig skulle kunna generera en hel del av de inlägg som nu gjordes oavsett dess natur?

eller menar du på allvar att du faktiskt fått vettiga svar och åsikter och att det kommer 'förändra ditt liv'? :lol

:hemmetsjournal

edit:

läste en del av dina inlägg de första sidorna och det ser snarare ut som att du skapat en kontaktannons med denna tråd. så kom inte och säg att jag sabbar när inte ens du håller dig till ämnet.
 
Last edited:
Han blir nog glad och förväntar sig ett billigt knull. Porrbilder i mobilen = Då ska dolmen in. Det är roten i röven, det är sen gammalt.

Detta gäller förstås inte ifall ni redan har börjat ligga med varandra. Då är det som en annan sak.
 
Last edited:
Jag skulle väl bli glad antar jag... Jag tycker om att titta på min tös, då är det väl uppskattat om hon skickar bilder.

Men varför i hela friden skulle man visa upp bilderna för sina polare?:va Jag vill då inte att mina polare ska se min brud näck, jag vill ha henne "för mig själv" så att säga...
Litet tankeexperiment: Hur många av killarna som säger att de visar bilderna för sina polare skulle kalla sin brud för otrogen, hora, slampa och en jävla massa annat om hon gick och flashade brösten för vem som helst? En hel del va? Varför i helvete då springa runt och göra det åt henne?:dummer
Jag skulle då aldrig få för min att slänga upp nakenbilder på min tös för mina kompisar.

Om man sen skulle ha bilder kvar på sina ex... Så beror det väl på. Skiljs man som vänner så tycker jag att man får visa tillbörlig respekt och hålla hennes privatare delar privata. Sen kan man ju alltid använda bilderna som hämndmedel om man inte skiljdes som vänner, men det beror väl på hur moralisk man är och sådär... Själv tog jag bort alla bilder på mitt ex så fort vi gjorde slut, både privata och inte alls privata.
 
Nyheter
Nya Indian Pursuit Elite

Screenshot Indian Motorc...

Icons of British Originality

Åtta team från åtta länder ...

BMW presenterar R 12 G/S

BMW Motorrad har presentera...

Europeisk kampanj för säkrare motorcykelkörning

Den europeiska branschorgan...

BMW R 12 G/S

BMW Motorrad har presentera...

Sveriges vägar i allt bättre skick

Foto: Liza Simonsson Utv...

H-D Euro Festival i Port Grimaud 8-11 maj

Nu börjar det närma sig för...

Norrtälje Custom Bike Show

Förra året firade Twin Club...

Harley-Davidson Euro Festival närmar sig 

8–11 maj smäller det – tiot...

Sveriges vägar blir bättre

Foto: Samuel Unéus Utvec...

Back
Top